Останні події

О. Сугоняко: «Влада почала пресувати школярів»

 

        У Сумах розв’язався новий скандал – школярів змушують славити Партію регіонів та ініціативи Юрія Чмиря. Діти різного віку пишуть твори та аудіювання на тему «Я пишаюся новою Сумщиною».

        Газета «Панорама» надає такий приклад із переказу для середньої школи: «Важливою подією для Сумської області в останні роки стала поява нової Стратегії соціально-економічного розвитку «Нова Сумщина-2015»… На сьогодні зроблено перші кроки реалізації програми «Нова Сумщина-2015» у різних галузях: промисловому виробництві, житлово-комунальному господарстві, агропромисловому комплексі, соціально-гуманітарній сфері… З метою популяризації здорового способу життя в рамках реалізації розвитку футболу на Сумщині до 2015 року «Футбольна Сумщина» створено дві обласні дитячо-юнацькі спортивні школи, зокрема «Футбольний центр Барса».

        Кандидат у народні депутати від партії «УДАР» Віталія Кличка» по округу №158 Олександр Сугоняко коментує цей випадок: «Недопустимим є залучення адмінресурсу взагалі, а в ситуації з школярами – це просто злочин. Така поведінка з боку влади нівелює досягнення української незалежності. «Промиваючи» мозок школярам, партія влади в котрий раз показує своє безсилля та страх перед виборами. Тому я закликаю кожного жителя міста Суми та Сумської області прийти 28 жовтня на вибори та проголосувати за демократичні сили, за людей, яким можна довіряти. Недарма рейтинги партії «УДАР» Віталія Кличка» зростають кожного дня: виборці давно втомилися від порожніх обіцянок політиків та хочуть бачити в політиці нових людей з незаплямованою репутацією. Нам з вами будувати нову Україну – країну європейського рівня та рівних можливостей для всіх».

 

  12 Жовтня 2012 +Коментар | подобається