Останні події

Віталій Кличко на Сумщині

         Протягом 9-10 жовтня прихильники Політичної партії «УДАР» зустрічали Віталія Кличка на Сумщині. В Конотопі, Ромнах, Сумах та Охтирці зібралися як ті, хто знає його як спортсмена, так і ті, хто сподівається на його політичну волю.

         Віталій Кличко особисто розповів громаді, яким він бачить майбутнє держави. На думку політика, протягом 20 років Україну ведуть не за тим курсом.

         «Чим ми можемо пишатися за останні 20 років? У нас ганебна зарплатня, жалюгідні умови праці та життя. Роки незалежності – це час втрачених можливостей», – зазначив Віталій Кличко, звертаючись до багатотисячної аудиторії в Конотопі.

         «Гроші та депутатська недоторканість мене не цікавлять, йду в політику, бо набридло бачити по всьому світу, як Україну сприймають за країну третього сорту», – наголосив Віталій Кличко.

         Не менш дружно Віталія Кличка зустріли Ромни, лідер «УДАРу» презентував там свою політичну силу, як партію нової генерації.

За словами Віталія Кличка, нинішня влада оповила країну павутинням корупції, яка гальмує розвиток країни.

         «Влада щодня продовжує заявляти, як вона начеб-то бореться з корупцією, ростом цін, як чиновники працюють для підвищення зарплат, стипендій та пенсій. Така їхня боротьба та турбота про людей викликає лише гіркий сміх крізь сльози», – зауважив Віталій Кличко.

         Мешканці Сум, не приховували радості від зустрічі з Віталієм Кличком. Вони довіряють політику, адже те, що сьогодні відбувається в країні нікого, окрім самої влади, не влаштовує.

         «Настав час завдати удару по бідності та безправ’ю, які панують в державі. Сьогодні люди хочуть бачити реальні зміни, політиків нової формації, які будуть відповідальними перед людьми, які об’єднають суспільство заради розвитку країни», – зауважив лідер «УДАРу».

         Між зустрічами з виборцями, Віталій Кличко знайшов час аби поспілкуватися з журналістами, відповісти на їхні запитання.

         Віталій Кличко чітко зазначив, що значна частина політиків дискредитувала себе і не виконує своїх обов’язків перед людьми, звідси цілком логічний висновок: якомога швидше повинна бути запроваджена люстрація. Ті чиновники, які брали участь у корупційних схемах повинні бути звільнені із державних посад та притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства. До влади повинні прийти політики, які ніколи не були замішані у корупційних схемах, які готові працювати для людей, а не окремих олігархів, зазначив політик.

         За його словами, сьогодні створена така вертикаль влади в якій практично ліквідовано місцеве самоврядування і це при тому, що базою демократії в усьому світі є саме місцеве самоврядування. Прихід в парламент партії «УДАР» дасть поштовх до зміни ситуації в країні.

         Головна ж зустріч Віталія Кличка відбулася в обласному центрі на площі Незалежності, де, незважаючи на холод, зібралося понад 10 тисяч громадян.

Спілкуючись з людьми, Віталій Кличко зазначив, що він як і всі українці обурений станом справ в українській політиці, яка сьогодні слугує лише класу олігархів.

         «Сьогодні в українців склалося одна думка про політиків. Це люди, які обманюють та крадуть. І тому нинішня влада зацікавлена аби нічого не змінювалось, аби й надалі розкрадати державу та її громадян, перетворивши живих людей, фактично, на рабів», – зауважив Віталій Кличко.

         «УДАР» готовий змінити країну. Віталій Кличко та його команда, що йде в парламент знають як це зробити, адже час очікування закінчився.

         «Ми не хочемо більше чекати. Ми взяли на себе відповідальність і ми боремося. Без боротьби не буває перемоги. Пліч-о-пліч з мільйонами українців ми виграємо бій за Україну», – підкреслив очільник «ударівців».

         Величезна кількість сумчан прийшла на зустріч за власним бажанням, адже партія «УДАР» не використовує адмінресурсу, як це робить партія влади, залучаючи до своїх заходів працівників державних установ, комунальних підприємств чи студентів.

         Щоб підтримати Політичну партію «УДАР» та особисто Віталія Кличка у сумчан є багато причин.

        «Партія «УДАР», як політична сила нового типу, зможе оновити  українську політику. Люди втомилися чути брехливі обіцянки і відчувати, як життя середньостатистичного українця з кожним днем погіршується», – розповів пенсіонер Олег Вікторович.

         «Віталій Кличко – це авторитетна людина у світі, яка не заплямувала свою честь та гідність, йому люди довіряють та сподіваються на нього», – поділився думкою викладач Сумського державного університету Василь Григорович.

         « В політиці потрібні нові обличчя професіоналів. Сьогодні на Сумщині молоді практично неможливо знайти роботу, доводиться відпрацьовувати нелегально, щоб хоч якось прогодувати свою родину», – зазначив випускник Сумського державного університету ім. Макаренка Олексій Баглюк.

         «Я поважаю Кличка за те, що він істинно український політик, який відданий своєму народові. Це національна гордість всієї України. Він неодноразово на ринзі довів, що відданий Україні, доведе це й в політиці», – висловила переконання сумчанка Надія Андріївна.

         Візит лідера Політичної партії «УДАР» довів, що на Сумщині ударівці мають значну підтримку і навіть спроби партії влади, використовуючи брудні технології, ні до чого не призведуть, адже сумчан дуже важко обдурити. Люди вірять, що саме Політична партія «УДАР» Віталія Кличка» здатна змінити ситуацію в країні на краще.

  10 Жовтня 2012 +Коментар | подобається