Останні події

Микола Буряк: «Вибір українців визволить країну»

         На переконання кандидата в народні депутати по округу №159 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Миколи Буряка, символічно, що вибори 28 жовтня відбудуться у День визволення України від фашистських окупантів.

         Зміни, за словами Миколи Буряка, відбудуться в країні вже після першого пленарного засідання нового складу Верховної Ради України. Причому, ці зміни будуть тотальними – з самого низу до самого верху: від скасування всіх антинародних реформ – до імпічменту президента Януковича.

         За два роки правління нинішнього гаранта Конституції наша країна опинилася під навалою олігархату Партії регіонів, адже наскрізно по країні корупція, безробіття… Вибори 2012 – це чи не єдиний шанс українцям визволити себе, змінити свою країну.

         28 жовтня кожен українець, який ітиме на виборчі дільниці, повинен дати відповідь і самому собі, і своїм дітям на просте запитання: «В якій країні він хоче жити – в європейській чи бандитській?».

         «Вже сьогодні Партія регіонів розуміє, що її рейтинг стрімко падає, тому й повним ходом використовує адмінресурс та брудні виборчі технології», – зазначив Микола Буряк.

         За його словами, влада перелякалась через зростання рейтингів «УДАРу» Віталія Кличка», тому й розглядає нашу політичну силу як свого найлютішого ворога, посиливши адміністративний тиск на партію, її членів та прихильників.

         «Незважаючи на перепони, час «УДАРу» настав і його не спинити, бо його підтримує вся країна, яка достойна європейського рівня життя», – підкреслив кандидат в нардепи.

  8 Жовтня 2012 +Коментар | подобається