Останні події

Сергій Лихман: «Благодійність» регіоналів, як метод агітації»

         До парламентських виборів, які пройдуть 28 жовтня, залишилося менше місяця, а всі форми агітації вже давно перевершили себе, зазначив керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області Сергій Лихман.

         За його словами, Партія регіонів не може змиритися з тим, що, згідно з соціологічними опитуваннями, люди підтримують опозиційні сили, хочуть бачити в політиці нових лідерів нації, зокрема Віталія Кличка.

         «Єдиний шанс для Партії регіонів здобути більшість в парламенті – це протягнути до Верховної Ради своїх нардепів по мажоритарних округах от і з’являються по всій країні, як гриби після дощу, різні благодійні фонди. Не виключенням є і Сумщина», – зазначив Сергій Лихман.

         На його переконання, як показує агресивна передвиборна агітація в округах, провладним мажоритарникам в абсолютній більшості потрібні глухонімі виборці,  які люблять «шару».

         «Приховуючись благодійністю, кандидати-мажоритарники від Партії регіонів повним ходом роздарюють все, що спаде на думку», – підкреслив Сергій Лихман.

         Незважаючи на те, що скупка країни вроздріб йде масовими темпами, в Україні за час виборчої кампанії ще не зняли жодного кандидата за підкуп виборців.

         «Насправді ж, свідомий український виборець вже давно визначився в якій країні він хоче жити в майбутньому, а тому «благодійність» провладних кандидатів не вплине на людей, які обирають суверенну, заможну Україну рівних можливостей», – наголосив Сергій Лихман.

  6 Жовтня 2012 +Коментар | подобається