Останні події

Олег Чайченко зустрівся з жителями Курського мікрорайону

 

        Які проблеми турбують сумчан? Непрацюючі ліфти, недостатня кількість соціального транспорту, незадовільний стан доріг. Про це пишуть місцеві ЗМІ та згадують політики (на жаль, лише перед виборами).

        Та щоб не йти шляхом популістських обіцянок та гучних лозунгів, кандидату в народні депутати потрібно особисто зустрічатися з виборцями, спілкуватися, вислуховувати їхні проблеми, турботи та пропозиції.

        Так, кандидат у народні депутати по 157 мажоритарному округу від політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег  Чайченко зустрівся з виборцями Курського мікрорайону.

        Пенсіонери, а їх на зустрічі була більшість, вже давно втомлені від обіцянок влади про покращення життя. Вони висловлювались в підтримку корінної зміни існуючої політики.

        «До влади мають прийти нові люди, новий лідер. Ми хочемо, щоб наші діти та онуки жили в країні європейського рівня», – говорить Тетяна Василівна, пенсіонерка, жителька Курського мікрорайону.

        «Ми не обіцяємо «золоті» гори вже завтра. Але ми повинні зробити перший крок і це залежить від вас, простих виборців, чи залишити при владі олігархів, які не хочуть відпускати від себе державні ресурси, чи обрати нові політичні сили, що переймаються проблемами простого громадянина, та намагаються зламати корупцію не словом, а ділом. Віталій Кличко має великий авторитет серед українців завдяки своїм спортивним перемогам і він, як сильна і вольова людина, ні за яких обставин не захоче втратити його, дотримуючись шляху, який він обрав», – сказав Олег Чайченко, відповідаючи на питання небайдужих громадян.

        Політична партія «УДАР» Віталія Кличка» набирає все більше довіри та прихильності від сумчан, це стає зрозуміло на кожній зустрічі з виборцями.

 

  6 Жовтня 2012 +Коментар | подобається