Останні події

Олександр Сугоняко: «Час нової політики в Україні»

 

         «У найближчий час з української фальшивої політики відійдуть кілька політичних сил, які останні два роки окупували Україну. Рубіконом у цьому сенсі будуть вибори – парламентські-2012 та президентські-2015 року – це роки національного становлення», – переконаний кандидат в народні депутати по округу № 158 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олександр Сугоняко.

         На його переконання, саме Партія регіонів та Комуністична партія становлять найбільшу загрозу для суверенної України. Ці політичні сили не ідейні, не національні проекти, а «гарні» дві команди під гаслом «Як здобути або утримати владу».

         На щастя для українців, вибори 28 жовтня покладуть кінець монополізму олігархо-комуністичній владі.

         Вибори в 2012 році є унікальними, тому що провладна Партія регіонів відчуває, що довіра виборців до опозиційних сил на чолі з «УДАРом» Віталія Кличка» значно перевищує довіру до «регіоналів».

         «Влада боїться, а тому й намагається заполонити інтернет та ЗМІ липовими соціологічними опитуваннями про нібито великий стрімко прогресуючий рейтинг Партії регіонів», – підкреслив Олександр Сугоняко.

         «Зараз українцям як ніколи потрібно об’єднатися та віддати свій голос за щасливе майбутнє своє та своїх дітей, а не за збільшення статків олігархів від Партії регіонів», – зазначив кандидат в нардепи від «УДАРу» Віталія Кличка». 

 

  6 Жовтня 2012 +Коментар | подобається