Останні події

Докерувалися…

        Згідно з останнім рейтингом областей на інформаційно-аналітичному порталі «Коментарі», Сумщина опинилася в першій трійці регіонів з найбільшими боргами з заробітної плати.

        Загалом по Україні, за інформацією Державної статистики, в серпні поточного року заборгованість із заробітної плати склала майже мільярд гривень. Левову частку до цього показника додала й Сумщина.

        «Нинішня влада настільки загралася в інсценізацію власної роботи, що геть забула про реальний стан справ в країні», – зазначив кандидат в народні депутати по округу №159 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка»  Микола Буряк.

        Гречка, адмінресурс, прояви «непохитної твердості», ну, і звісно ж обіцянки, гарантії – от і вся робота олігархічної Партії регіонів.

        «Дивує, що Партія регіонів дійсно вважає своїх виборців за недолугих, або ж наївно вірить в те, що люди, не отримуючи місяцями зарплати, віддадуть свій голос за владу, яка загнала їх в глухий кут», – прокоментував ситуацію Микола Буряк.

        За його словами, на біду для Партії регіонів люди вже давно втратили довіру до чинної влади, тому й доводиться регіоналам спекулювати. Кандидати в нардепи від Партії регіонів за рахунок бюджетних коштів та грошей платників податків відкривають дитячі майданчики, закуповують медичну техніку для лікарень, ремонтують дороги, встановлюють освітлення тощо, видаючи виконання повсякденного обов’язку держави за особисті здобутки.

        «Настав час зупинити знущання Партії регіонів над людьми, закінчити займатися популізмом та перейти від «пустих» розмов до конкретних справ, остаточно ліквідувавши борги перед людьми», – підкреслив Микола Буряк.

  4 Жовтня 2012 +Коментар | подобається