Останні події

Олександр Богут: «Я вірю в «УДАР»

 

        Передвиборча кампанія у розпалі. Тисячі людей задіяні у цьому процесі. Хтось працює за гроші, когось у примусовому порядку змушують підтримувати певну політичну силу, хтось очікує отримати якісь дивіденди після виборів. Та є те, що не купиш ні за які гроші – люди, які дійсно вірять  у краще майбутнє, вірять сильним людям, які довели свою спроможність підтверджувати справами те, що вони обіцяють.

        Знайомтеся з Богутом Олександром Васильовичем, гвардії підполковником у відставці, ветераном Великої Вітчизняної війни та людиною непростої долі. Олександр Васильович  за власної ініціативи став активним агітатором партії «УДАР», він вірить, що саме Віталій Кличко є справжнім лідером, який може збудувати нову країну європейського рівня.

        З огляду на свій вік, Олександр Васильович бачить великий потенціал «УДАР»івців, як молодої та вже визнаної політичної сили. «З таким лідером ви маєте щось змінити, подолати корупцію у всіх її проявах, зробити владу прозорою і направленою на потреби людини, а не певного кола багатіїв. Я ваш ідейний прихильник», – ось як охарактеризував своє ставлення до «УДАРу» Віталія Кличка» Богут Олександр Васильович.

 

  4 Жовтня 2012 +Коментар | подобається