Останні події

«УДАР»: «Не піддавайтеся на брудні технології»

 

         «Цьогорічна виборча кампанія до Верховної Ради є однією з найбрудніших за всю історію незалежності України. У боротьбі за місце під куполом парламенту кандидати в народні депутати, чий рейтинг нижчий за представників від «УДАРу», починають вдаватися до різноманітних методів чорного піару і технологій, спрямованих на дискредитацію наших кандидатів», – зазначив керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області Сергій Лихман.

         «Влада робить все, щоб заплутати виборців, пересварити демократичні сили та посіяти недовіру до них напередодні виборів», – зауважив Сергій Лихман.

         За його словами, Партія регіонів хоче, щоб люди втратили мотивацію йти на вибори та підтримувати нові політичні сили, адже тоді буде простіше вкрасти голоси людей та сфальшувати результати виборів на свою користь.

         «Найближчим часом можна очікувати чергових маніпуляцій, розроблених у штабах «регіоналів» і запущених для дезорієнтації виборців та провокації суперечок між опозиційними партіями», – наголосив Сергій Лихман.

         Вже сьогодні масово поширюються технології липових соціологічних опитувань, які застосовуються владою винятково для того, щоб зіштовхнути «УДАР» Віталія Кличка» лобами з «Батьківщиною», поінформував очільник виборчого штабу в Сумській області.

         На його переконання, подібні провокації є своєрідним випробуванням для демократичного табору на політичну зрілість, здатність відступити від власних вузькопартійних амбіцій, утримуватись від взаємопоборення та взаємних звинувачень та приймати рішення відповідно до інтересів  України.

         «Падіння власного рейтингу і відсутність ефективних передвиборчих програм наші опоненти компенсовують використанням маніпулятивних методів, нехтуючи навіть власною честю та гідністю. Політична партія «УДАР» Віталія Кличка» не реагуватиме на провокації і закликає виборців не піддаватися на брудні виборчі технології провладної партії, навіть якщо вони лунають із ефірів ЗМІ», – заявив Сергій Лихман.

 

  3 Жовтня 2012 +Коментар | подобається