Останні події

Олег Чайченко зустрівся з працівниками Екоцентру

 

        27 вересня кандидат в народні депутати по 157 мажоритарному округу від партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Чайченко зустрівся з колективом Екологічного центру, що знаходиться по вулиці Харьківській.

        На зустрічі людей найбільше турбувало питання зарплат бюджетникам та підвищення соціальних стандартів громадян.

        «Влада постійно звітує про підвищення зарплат та пенсій, але суми, які вони озвучують є мізерними. В той самий час йде постійне підвищення комунальних тарифів та цін на продукти харчування. Нам просто намагаються «замилити» очі. Партія «УДАР» Віталія Кличка» змінить стан речей та запровадить політику підвищення рівня життя громадян до європейського рівня, приймаючи закони для людей, а не для купки олігархів», – зазначив Олег  Чайченко.

        Також працівники Екологічного центру ставили питання щодо «космічних» тарифів на житлово-комунальні послуги.

        «Тарифи мають бути обґрунтованими. Україна добуває достатньо природного газу для задоволення потреб усіх громадян. Партія «УДАР» Віталія Кличка» має на меті подолати всі корупційні схеми в цій сфері, щоб кожен громадянин зміг жити, а не виживати в своїй країні, не віддаючи половину своєї зарплатні за комунальні послуги сумнівної якості», – наголосив кандидат в народні депутати по 157 мажоритарному округу Олег Чайченко.

 

  3 Жовтня 2012 +Коментар | подобається