Останні події

Партія регіонів: батогом і пряником

         «З наближенням виборів влада щотижня робить новий крок до мобілізації всього адмінресурсу», – переконаний кандидат в народні депутати по округу № 157 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Чайченко.

         «Використання адмінресурсу та підкуп виборців, перешкоджання політичній діяльності опозиційних сил, незаконна агітація та вплив силових структур на передвиборчий процес і це далеко не весь перелік махінацій, якими послуговується провладна Партія регіонів», – зазначив Олег Чайченко.

         За його словами, провладні кандидати по мажоритарних округах активно переконують електорат, що наявність у нього всього необхідного – від води й картоплі до соціально-культурних заходів – залежить саме від їхніх активних зусиль.

         Адміністративний тиск масштабно проявляється і на Сумщині, яку влада вважає «біло-синім» регіоном, украй нервово реагуючи на активізацію в них опозиційних сил, зокрема Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка.

         «Людей, які демонструють свою прихильність до «УДАРу» залякують звільненням з роботи, невиплатою заробітної плати», – розповів Олег Чайченко.

         У зв’язку із зафіксованим соціологами зростанням рейтингу партії «УДАР» влада активізовує свої зусилля щодо дискредитації партії через вкидання в інформаційний простір повідомлень своїх спікерів про існування нібито активних контактів та співпраці «УДАРу» з владою.

        «Такий «брехливий» хід свідчить про те, що Партія регіонів найбільше остерігається саме «УДАРу» Віталія Кличка», який становить найбільшу загрозу для нинішньої влади, оскільки виступає категорично і публічно за усунення Партії регіонів від влади», – підкреслив Олег Чайченко.

  2 Жовтня 2012 +Коментар | подобається