Останні події

О. Сугоняко: Влада готується до фальсифікацій

 

        Щотижня влада робить принаймні один новий крок до збільшення масштабів фальсифікації виборів. Так, влада поширила на дільничні комісії, у яких і буде відбуватися процес голосування та підрахунку голосів виборців, ті ж принципи формування персонального складу, які в окружних уже призвели до встановлення повного контролю над ними з боку влади. Потім, аби полегшити контрольованим владою членам виборчих комісій фальсифікації, ЦВК ухвалило рішення про відеоспостереження у режимі он-лайн трансляції лише під час голосування, коли вони не зможуть нічого зафіксувати.

        Адже основні фальсифікації влада буде здійснювати уже під час підрахунку бюлетенів. А в цей час система відеоспостереження працюватиме у режимі відеозапису, доступ до якого буде повністю контролювати влада. Тепер ЦВК заборонила доступ в серверні окружкомів кандидатам, представникам партій і спостерігачам, членам комісій. Там матимуть право перебувати лише технічні працівники, глава окружної комісії і член комісії, відповідальний за перевірку протоколів.

        Крім того, ЦВК відмовилася вивішувати для загального ознайомлення вже передані результати. Відтак інформація, яка буде оновлюватись на сайті ЦВК, не зможе захистити від зловживань.

         Уже підготовлений проект змін у законодавство, яким передбачається скасувати статус виборчих бюлетенів як документів суворої звітності. Існує загроза, що відповідне рішення ще можуть спробувати протягнути до виборів.

        Як повідомлялося раніше, влада уже порахувала, скільки за неї має проголосувати людей в кожному селі, місті, районі та області і уже розіслала відповідні «рознарядки» на місця для виконання під загрозою звільнення.

        Гарячкова підготовка влади до масштабних фальсифікацій під час підрахунку голосів вимагає від опозиційних сил невідкладно розпочати розробку спільного плану захисту результатів волевиявлення виборців. Партія «УДАР» Віталія Кличка» висунула такі пропозиції іншим опозиційним силам.

        Водночас членам і головам комісій усіх рівнів, від яких місцева влада вимагатиме фальсифікувати результати волевиявлення слід зважати на наслідки і свою персональну відповідальність за порушення закону.

        Цю владу обов’язково буде усунуто і учасники фальсифікацій будуть покарані!

 

  2 Жовтня 2012 +Коментар | подобається