Останні події

Оксана Продан: «УДАР» за реформу суду»

 

         Про це четвертий номер виборчого списку партії «УДАР» Віталія Кличка» Оксана Продан зазначила під час спілкування з підприємцями малого та середнього бізнесу на Сумщині.

         «За роки незалежності в Україні так й не створено судову владу, яка б гарантувала кожному право на справедливий суд. Довіра людей до системи правосуддя є вкрай низькою», – зазначила Оксана Продан.

         Для того, щоб суди в Україні запрацювали в «УДАРа» вже є концепція реформування судової системи, поінформувала кандидат в нардепи.

        На її переконання в Україні має бути подолано залежність судів і суддів від політичної влади, репресивність системи кримінальної юстиції та використання її в політичних цілях, неналежне виконання судових рішень.

         «Тільки громада повинна обирати суддю, який, в свою чергу, повинен розуміти, що працює не на президента, а на людей, які наділили його правом судочинства», – підкреслила Оксана Продан.

         «Статті законодавства України сьогодні суперечать одна одній і працюють лише на чиновників. Але нові закони з новою судовою системою будуть працювати тільки тоді, коли працюватимуть нормально суди. А суддя повинен боятися приймати неправосудні рішення», – зауважила Оксана Продан.

         За її словами, настав час змінити ситуацію в країні, адже справедливий суд – це фундамент демократичної держави.

 

  1 Жовтня 2012 +Коментар | подобається