Останні події

«УДАР» захистить права малого бізнесу

 

        «Лише політична партія «УДАР Віталія Кличка» взяла напрацювання підприємців в економічну частину своєї передвиборчої програми», – зазначила під час спілкування з підприємцями четвертий номер виборчого списку партії «УДАР» Віталія Кличка» Оксана Продан.

        «Віталій Кличко особисто запропонував мені бути в першій п’ятірці списку «УДАРу» і представляти інтереси малого та середнього бізнесу. Я очолюю Всеукраїнське об’єднання малого і середнього бізнесу «Фортеця», яке охоплює понад 100 тисяч підприємців. І я добре знаю, в яких умовах нині їм доводиться працювати», – зауважила кандидат в нардепи.

        За її словами, нині малі та середні підприємці створюють конкурентні умови для великих підприємств, що належать тим, хто нині при владі. Ми пропонуємо людям кращі умови праці. Відповідно, вони відмовляються працювати на великих підприємствах, де умови набагато гірші.

        «Олігархам, які нині при владі саме малий та середній бізнес не дозволяє все монополізувати, а якщо наші інтереси будуть представлені у Верховній раді, то ми швидко дамо відсіч нинішній владі, змусимо її рахуватися з дрібними підприємцями», – наголосила Оксана Продан.

 

  1 Жовтня 2012 +Коментар | подобається