Останні події

Оксана Продан зустрілась з сумськими підприємцями

 

        Сумщину відвідала кандидат в народні депутати, четвертий номер у списку Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Оксана Продан.

         У рамках робочого візиту кандидат в нардепи зустрілася з підприємцями Сум та Охтирки, поспілкувалася з активістами та прихильниками «УДАРу».

         Більшості підприємців Оксана Продан відома не лише як політик, а перш за все як громадський діяч та голова Всеукраїнського об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу «Фортеця», а тому люди охоче відгукнулися на зустріч з кандидатом в нардепи від «УДАРу». Так, в Охтирці на зустріч з Оксаною Продан прийшло понад 100 підприємців, близько 300 – в Сумах.

         Сумщина має цінний досвід у питаннях розвитку чесного підприємництва в Україні, адже саме сумські підприємці одними з перших підтримали «Податковий майдан» 2010 року, змогли відстояти спрощену систему оподаткування, а також об’єднати зміни до Податкового кодексу. На цьому наголосила Оксана Продан, спілкуючись з підприємцями Охтирки.

         На зустрічі із сумчанами вона представила нову, так звану «ідеальну» модель ведення бізнесу, розроблену підприємцями України і прийняту на ІІ З’їзді підприємців України в травні 2012 року.

        За словами Оксани Продан, усі політичні сили вже взяли цю модель на озброєння і окремі її елементи включили до своїх передвиборних кампаній і лише Політична партія «УДАР» Віталія Кличка» запропонувала лобіювати інтереси підприємців у парламенті.

        «Готуючи нові «сюрпризи» в законодавстві, Податкова служба, фактично, перекриває кисень підприємцям малого та середнього бізнесу», – зазначила Оксана Продан.

        Кандидат в нардепи акцентувала увагу на нових законодавчих ініціативах податківців, які внесено на розгляд Верховної Ради. Згідно них працівники Податкової зможуть перевіряти не тільки торгову точку, а й весь об’єкт на якому вона розташована без попередження про це, податківці також хочуть наділити себе правом, не дочекавшись рішення суду, стягувати з рахунку як юридичних так і фізичних осіб до 100 тисяч гривень.

        Ще одним з «капканів», який нинішня Податкова служба готує підприємцям є право арештовувати рахунок платника.

        «Не маючи чим розраховуватися за товар, підприємства просто припинять свою роботу», – переконана Оксана Продан.

        Найголовнішим завданням для політичної сили Віталія Кличка, на думку Оксани Продан, має стати боротьба з корупцією на всіх рівнях. Перший крок у цій боротьбі – прийняття законопроекту, який скасує довідки.

        «Довідки в Україні придумали чиновники, які хочуть, щоб ми за них платили. Що це таке, коли пенсіонер, аби отримати державну пенсію, повинен принести довідки з міліції, з ЖЕКу? Чиновники мають усю цю інформацію, але посилають нас одне до одного, тому що ми платимо за довідки. Ми з вами маємо перестати ходити по довідки, адже держава і так усе про нас знає», – переконана Оксана Продан.

        За її словами, сьогодні в Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» є потенціал, щоб докорінно перезавантажити податкову систему, переформатувавшии її, зробити доступною для підприємців.

        Оксана Продан закликала підприємців не втрачати віру та політичну волю, які є головними складовими у боротьбі з нинішнім владним режимом Партії регіонів. 

 

  29 Вересня 2012 +Коментар | подобається