Останні події

Сумські «регіонали» підкупають виборців безкоштовними курсами англійської

        Сумський окружний адміністративний суд не задовольнив позов Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» до Партії регіонів про порушення передвиборної агітації.

        У газеті «Сумський регіон» ( видання Сумської обласної організації Партії регіонів) №20(154)  від 19 вересня 2012 року опублікована стаття під заголовком «Do you speak English?». У матеріалі говориться про безкоштовні курси англійської, які пропонує Партія регіонів. Це є порушенням ведення передвиборчої агітації ( ч.13 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»). Крім того, закон забороняє не лише передвиборну агітацію з наданням безоплатних послуг, але і просто надання будь-яких безоплатних послуг зі згадуванням назви партії і розцінює це як непрямий підкуп виборців.

        Постанову суду Політична партія «УДАР» Віталія Кличка» оскаржила  до Харківського апеляційного адміністративного суду. Однак у вищій, та останній судовій інстанції також порушення з боку Партії регіонів не встановили.

        Суд дійшов висновку, що стаття в газеті зі згадуванням назви партії та присутність назви партії на її ж офіційному сайті при заповненні анкети на навчання, не може бути розцінена як передвиборча агітація, бо за своїм змістом вона не спонукає виборців голосувати за Партію регіонів.

        У запереченнях суду «регіонали» - просвітителі сказали, що стаття взагалі не розповідає про ініціативи Партії регіонів, а лише висвітлює діяльність громадської організації «Молоді Регіони».

        На сторінці курсів англійської мови на офіційному сайті Партії регіонів partreg.sumy.ua знаходиться заява на проходження цих курсів. В анкеті є запитання «Чи є ви членом Партії регіонів?». Це також ніяк не пов’язує курси з правлячою партією, на думку суду. Адже сайт надано у використання «Молодим Регіонам».

        Отже, явний підкуп виборців Партією регіонів незаконним не вважається. І «регіонали» будуть продовжувати навчати англійської потенційних виборців.

  29 Вересня 2012 +Коментар | подобається