Останні події

Зустрічі Андрія Шушмана з виборцями

        Про реальні проблеми, що турбують українців, не дізнаєшся, сидячи в кабінеті. Необхідно зустрічатися з людьми, при чому не лише з жителями міст, а й невеличких сел.

        Кандидат від партії «УДАР» Віталія Кличка» по мажоритарному округу №162 Андрій Шушман майже кожного дня зустрічається з виборцями. Розповімо вам про кілька таких зустрічі.

        Під час зустрічі з жителями с. Лутище Андрію Шушману були поставлені запитання стосовно якості води. Адже підприємство ВАТ «Охтирканафтогаз» забруднює землі району, а у с. Карпилівка – вода у колодязях уже висихає. Проте владі байдуже на ці проблеми, її цікавлять лише ресурси для наживи.

        У с. Хухра Охтирського району люди нарікають на роботу Держземагенства, реформації у управліннях ідуть вже давно, проте робота органів влади не покращується, неможливо переоформити паї, оформити землю чи одержати державний акт.

        Нещодавно пройшло реформування і державних пожежних частин, проте, як у місті Охтирка державно-пожежна рятувальна частина по охороні м. Охтирки (в минулому СДПЧ - 14), так і місті Лебедин (колишня СДПЧ - 18), зміни більше на словах. Немає пального, щоб доїхати «рятувальникам» до місця пожежі.

        Жителві с. Сонечне Охтирського району турбують не лише розбиті дороги, а й стан дитячого садочку та школи.

        У с. Мала Павлівка старий водопровід вже непридатний до використання.

        В с. Кириківка Велико- Писарівського району, як і в самій Великій Писарівці людей хвилює відсутність роботи, працюючих підприємств, доріг та освітлення на вулицях. Особлива проблема для регіону – відсутність інфраструктури для дітей, дитячі чи спортивні майданчики майже ніде не існують. 

        У с. Вільному люди незадоволені становищем соціальної інфраструктури, соціальні будівлі потребують капітального ремонту.

        У місті Лебедин є і водопровід, і каналізаційний колектор, проте лише на центральній вулиці, а коли буде розгалуження  по усьому місту - невідомо, адже люди живуть не лише у центрі. Цю справу потрібно довести д окінця. Залучити державні кошти та закінчити, і обов’язково відремонтувати дороги та провести освітлення.

        Жителі с. Червлене, с. Ворожба, с. Бишкінь ладнають церкви своїми зусиллями, проте будівлям потрібний капітальний ремонт.

        Фермери Лебединщини обурені монополізацією та новим законодавством, стосовно ринку землі. Це може їх витіснити, вважать вони. Державою не створені умови для діяльності малого та середнього бізнесу.

        Ремонти доріг потрібно провести і у Тростянецькому районі. Жителі с. Боромля, с. Мащане, с. Ніцаха обурені невиконанням законів про виплату обов’язкових виплат «чорнобильцям», «дітям-війни».

        Важке становище із одержанням ліків за державний кошт – питання, що турбує не лише жителів с. Гребінеківки Тростянецького району, але і жителів Охтирки, Лебедина та Великої-Писарівки і їх районв. Ліки коштують дорого. Продукти дорожчають, багато нарікань жителів і на невиконання законів, низький рівень життя, соціальну незахищеність.

        «Проблем багато, та є один значний плюс – люди усвідомлюють, що нинішній владі до них байдуже. Тому жителі Сумщини чекають виборів 28 жовтня як можливості змінити нинішню ситуацію в країні. До влади прийдуть нові люди, не пов’язані з корупцією та обманом виборців. Настав час «УДАРу» – вважає Андрій Шушман.

  29 Вересня 2012 +Коментар | подобається