Останні події

Андрій Шушман: «Про проблеми охтирчан»

 

        Кандидат у народні депутати від політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» по округу №162 Андрій Шушман майже кожного дня проводить зустрічі з мешканцями свого округу, спілкується з людьми і вже зараз намагається допомогти конкретними справами.

         «Оскільки я вже обраний депутатом до Охтирської місцевої ради і працюю у комісії з земельних питань, то більшість звернень місцевих жителів стосується саме цієї сфери. Люди розпитують, як оформити право на землю під житловий будинок,як визначитися у межах із сусідами, що треба для того, щоб оформити документацію під забудову, під гараж, під комерційну діяльність. Це далеко не всі ті питання, з якими звертаються мешканці міста Охтирка і, навіть, району. Допомагаю. Роблю все, що в моїх силах», - розповів Андрій Шушман.

        Проте багато у охтирчан і інших проблем. До Андрія Шушмана, як до кандидата у народні депутати, постійно звертаються з запитаннями. Людей непокоїть, чому у місті багато великих промислових об’єктів, що простоюють, адже проблема безробіття є нагальною. Також турбують питання незадовільної якості води, невивезення сміття, дороговизни продуктів харчування, ліків та вартістю послуг, особливо комунальних.

         У місті відсутній парк відпочинку, залишилось лише місце його розташування у минулому. Незадовільне становище і міського центру культури та дозвілля, яке потребує значних фінансових вкладень та ремонту, тим часом діти із гуртками мають тулитися у непристосованих до цього будівлях, або у загальноосвітніх школах.

         На підприємстві ВАТ «Охтирканафтогаз» зменшені заробітна плата та заохочувальні виплати, проте важка праця робітників безсумнівно аж ніяк не полегшала.

        Жінки переймаються чергами в дитячій поліклініці, але усі розуміють – недостатнє фінансування, лікарям платять мізерну зарплатню. Це потрібно змінювати. Потрібно брати на себе відповідальність за наше майбутнє та майбутнє наших дітей.

         «Люди не повинні виживати, в Україні потрібно створити європейські умови для праці, життя і відпочинку», - вважає Андрій Шушман.

        Кандидат від «УДАРу» Віталія Кличка» впевнений, що відсутність правової держави – головна проблема, люди не розуміють, чому одним дозволено усе, безправ’я та свавілля, а інші не можуть захистити свої законні права. Це потрібно змінити. Усі рівні перед Законом.

        Корупція у органах влади – проблема вже у масштабі країни. Потрібна справжня реальна боротьба із корупцією у всіх ланках влади.

        Найбільше Андрія шушмана обурює те, що люди втрачають віру у справедливість, адже ми велика українська нація і гідні кращого життя заради минулого, теперішнього і, головне, майбутнього.

        Настав час змінювати наше життя. Настав час «УДАРу»!

 

  28 Вересня 2012 +Коментар | подобається