Останні події

Сумського «УДАРу» дійсно бояться

        Проти кандидата в народні депутати від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олександра Сугоняко застосовують брудні технології. 

        По території одномандатного мажоритарного округу №158 розповсюджуються листівки із сумнівним, агресивним та не відповідаючим дійсності змістом.

        Нечистоплотні опоненти Олександра Сугоняко не можуть змиритися з його першим місцем у рейтингу мажоритарників по 158-му виборчому округу і тому намагаються асоціювати кандидата від  «УДАРу» Віталія Кличка» з Партією регіонів. Крок відчаю?

        Народ вже втомився від пустих обіцянок політиків, а хоче реальних дій, на які зараз спроможний лише «УДАР» Віталія Кличка». Народ вже не дозволяє тримати себе за бидло, тому не продається за гречку, горілку та інші ганебні подачки. 

        Скільки б грошей не викидав одіозний Олександр Волков на відкриття дитячих майданчиків, на «конверти», які роздає по селам, люди вже йому не вірять.

        Скільки б «днів мікрорайону», «днів двору» та «днів під’їзду» не влаштовувала Партія регіону, розтринькуючи на ці свята бюджетні гроші, люди хочуть голосувати за нову політичну силу. 

        Бо «УДАР» – це нові люди в політиці. Це народні обранці з незаплямованою репутацією, кандидати, які не були ані при владі, ані в опозиції. Лише політична сила, на чолі якої стоїть Герой України – Віталій Кличко, може внести позитивні зміни в розвиток нашої держави.

        Тому політики, які вже багато разів себе дискредитували недостойними діями, корупцією та обманом виборців, відчувають силу «УДАРу». Вони бояться цієї сили і все що їм залишається – поширювати так звану «чернуху»,  божевільну контр-агітацію проти прохідного кандидата по округу №158 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олександра Леонідовича Сугоняко.

  28 Вересня 2012 +Коментар | подобається