Останні події

Андрій Шушман: «Про наболіле»

        Кожна конкретна людина має відчувати, що держава існує для неї, а не навпаки.

        Власно мене не задовольняє те, що перед законом рівні не всі. Конституцію в нашій державі можна змінювати. Кошти, що заплановані для виплати «чорнобильцям», «афганцям» та «дітям війни» виплачуються далеко не завжди.

        Мене, як і більшість українців обурює, що людина, яка працює, не може заробити собі на гідне життя та прогодувати свою родину.

        Хотілося б висловити і занепокоєння тим, що при формуванні місцевих бюджетів, виходять не із фактичної потреби тієї чи іншої галузі – медицини, культури, освіти, спорту, а з тих цифр, що продиктовані з верху.

        Це, як правило, не забезпечує і мінімальних потреб на місцях.

        Оскільки, місцеве самоврядування – це гарантоване державою право самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України,  тож на перший план потрібно винести саме питання фінансування місцевого самоврядування, бо без належно сформованої, налагодженої та законодавчо підкріпленої фінансової бази усі можливості місцевого самоврядування залишаються на папері.

        Краще, ніж громада міста, селища, села – ніхто не може знати, які саме конкретні завдання та проблеми потребують негайного вирішення.

        Якщо у держави немає коштів , щоб відкривати нові виробництва, а це дуже турбує насамперед і Охтирку, і Тростянець, і Лебедин та Велику Писарівку, то потрібно створювати умови для приватних інвесторів, щоб саме вони вкладали кошти в створення нового бізнесу.

        Проте при перебуванні при владі жодної з політичних сил необхідних реформ на рівні країни проведено не було.

        Змінюються президенти, парламенти, уряди, проте система не змінюється.

        У той час як одні і ті самі люди намагаються не випустити владу із рук прості українці задаються питанням: «Чому я і моя родина повинні терпіти та жити на копійки, коли верхівка ні в чому себе не обмежує?».

        Ми живемо у прекрасній країні, чудовому краї. У нас є необхідний виробничий, кадровий потенціал для того, щоб зробити його процвітаючим та щасливим для всіх.

        Впевнений, що громадяни сьогодні, не дивлячись на поневіряння, можуть зробити вільний вибір.

        Тож, звертаюся до Вас,  мешканців міст Охтирки, Лебедина, Тростянця, Велико-Писарівського, Лебединського, Охтирського і Тростянецького районів, прийти 28 жовтня на виборчі дільниці та проголосувати.

        Ви маєте шанс висловити свою довіру новим політикам, які не маючи дорогих рекламних кампаній, не залежать від потреби захистити свої великі капітали, тому здатні працювати на людей, розуміють необхідність проведення реформ у системі на благо простих людей.

        Буду вдячний, якщо Ви викажете свою довіру мені.

        В свою чергу запевняю, що буду гідним, незалежним і наполегливим представником нашого округу у Верховній Раді, буду захищати інтереси своїх земляків на законодавчому рівні.

        Я, Андрій Шушман, можу і буду відстоювати інтереси громади, право  кожного з Вас на добробут і щастя.

  27 Вересня 2012 +Коментар | подобається