Останні події

О. Сугоняко: «Інтереси сумчан - понад усе»

 

        Керівники громадських організацій Сумщини ухвалили резолюцію щодо підтримки на виборах кандидата в народні депутати по округу № 158 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олександра Сугоняко.

        «Олександр Сугоняко від «УДАРу» - єдиний представник від опозиційних сил по мажоритарному округу № 158», – зазначив довірений представник Юрій Тищук, представляючи кандидата в нардепи.

        За його словами, Олександр Сугоняко є гідним представником сумської громади у Верховній раді, адже має за плечима більш ніж тридцятирічний досвід роботи юристом, знається на законодавстві, а найголовніше – переймається долею своїх співвітчизників і має конкретний план дій у новообраному парламенті.

        Олександр Сугоняко брав активну участь у становленні місцевого самоврядування. Зокрема, був одним із ініціаторів та організаторів управління комунального майна Сумської міської ради, був одним із ініціаторів впровадження принципу надання комунального майна у користування виключно на конкурсних засадах. Він добре знає структуру та недоліки існуючої системи державного управління, для якої в даний час потреби пересічного громадянина, нажаль, є другорядними, а пріоритетом є інтереси вищого чиновництва та наближених до влади олігархічних кланів, переконаний Юрій Тищук.

        Свого часу, разом з колегами-юристами Олександр Сугоняко виступив фундатором нового напрямку адвокатської діяльності – захист прав та економіко-правове регулювання господарської діяльності. Як результат в 1998 році і по цей час Сугоняко очолює Сумську міську Спілку правників.

        «Сьогодні в Україні великий дефіцит людей з незаплямованою репутацією. Таким з небагатьох є лідер «УДАРу» Віталій Кличко, який зібрав під свої знамена команду справжніх професіоналів серед яких Олександр Сугоняко», – переконаний український поет, член Національної Спілки письменників України, член Національної Спілки журналістів України та Асоціації діячів естрадного мистецтва Григорій Єлишевич.

        Як зазначив отаман Сумського козацького слобідського полку Олександр Реута, в українському парламенті повинні з’явитися нові обличчя, які б переймалися долею народу, лобіювали інтереси сумчан, а не окремих олігархів. Люди вірять, що такі патріоти своєї нації є в команді Віталія Кличка.

        Очільник Сумського обласного осередку «Конгресу української інтелігенції» Володимир Казбан звернувся до кандидата в нардепи із закликом активно викривати брехливість та антинародну сутність представників провладних сил та комуністів, які продовжують розграбовувати державу.

        «Всі ми знаємо Олександра Сугоняко як людину активної життєвої позиції. Те, що Олександр опинився у складі команди Віталія Кличка надає йому ще більше преференцій на виборах, адже «УДАР» чи не єдина політична сила, яка здатна усунути від влади загарбницьку Партію регіонів», – розповіла очільниця Сумського громадського самодіяльного клубу «Фенікс», член Національної Спілки журналістів України Лідія Шеремет.

         В свою чергу кандидат в народні депутати по округу № 158 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олександр Сугоняко зазначив, що з приходом у велику політику Віталія Кличка в українців з’явиться реальна можливість спільними зусиллями побудувати вільну, заможну країну для себе та своїх нащадків.

        «Формуючи склад своєї партії Віталій Кличко діяв не за принципом «у кого більший грошовий мішок», а за принципом порядності ,фаховості та професійності», – підкреслив Олександр Сугоняко.

        «Людей вже давно не влаштовують такі взаємовідносини між громадянином і державою, коли раз в п’ятирічку з «наколядованих» за п’ять років грошей виборців з барського плеча «засипають» подарунками: будівництвом дитячих майданчиків, роздачею гречки. Адже, після виборів саме через підвищення комунальних платежів, зростання податків, збільшення пенсійного віку, мізерні пенсії та зарплати людям доведеться «заплатити» за презенти провладних кандидатів», – зауважив Олександр Сугоняко.

        «Через бездіяльність нинішня влада лишила людей достойної роботи, європейської освіти та медицини. Тому принципово важливо змінити ситуацію: створити умови для роботи на селі, відродити виробництво й оновити інфраструктуру, гарантувати людям гідну зарплату, створити передумови для європейських стандартів життя, зокрема в медицині, освіті, соціальній допомозі», – розповів Олександр Сугоняко.

        Учасники зустрічі одноголосно підтримали ініціативу Олександра Сугоняко щодо балотування у народні депутати від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» та пообіцяли всіляким способами підтримати його під час передвиборчої кампанії.

 

  27 Вересня 2012 +Коментар | подобається