Останні події

Іван Щастний: «Чому я голосую за Миколу Буряка»

 

            Як довірена особа кандидата в народні депутати від округу №159 Миколи Буряка, я маю багато причин віддати свій голос на цих виборах саме за нього.

            Микола Костянтинович дійсно кандидат не лише з народу, а й від народу. Кандидат від нас з вами, шановні земляки. Голосуючи за Миколу Костянтиновича, ми голосуємо за самих себе, за наше майбутнє, за право наших дітей та онуків жити достойно в Україні.

            Микола Буряк пройшов великий життєвий шлях. Завжди і всюди чесно, ініціативно та творчо працював, у всьому мав свою власну думку, за що й був неугодним владі. Його життєвим девізом можна назвати слова Грибоєдова: «Служить бы рад. Прислуживаться тошно!».

            Прикро, що нашій країні (а точніше купці крадіїв та негідників, які незаконно захопили владу в Україні) ми потрібні лише покірними та без надії на краще життя. Бо такими людьми управляти легше.

            Микола Костянтинович – це та людина, яка у Верховній Раді не буде, як інші кандидати, захищати лише свої бізнес-інтереси. Він буде захищати інтереси людей, які його обрали. Це він довів усім своїм життєвим шляхом.

            Треба пам’ятати, що ті, хто нас купують подачками, ті нас і продадуть.

            Влада у нас народна, а керують нами міліонери. Про що вони там думають у Верховній Раді? Про те, щоб простій людині жилося краще? Ні, вони думають лише про власну вигоду! Якщо б не 2004 рік, коли народ зупинив «команду» Януковича, то сьогодні ми б і дихати вільно не змогли.

            Щоб такого лиха не сталося в найближчому майбутньому, сьогодні нам потрібно обрати в Верховну Раду таких кандидатів, як Микола Костянтинович Буряк. Саме такі люди, як він, змусять закон працювати на народ, а не на олігархів.

 

        Автор Іван Щастний

 

  27 Вересня 2012 +Коментар | подобається