Останні події

Небачена «щедрість» регіоналів

        «Діючи за принципом «після нас – хоч потоп», головним своїм завданням влада визначила будь-якою ціною залишитися керувати країною і після парламентських виборів. З цією метою почався наступ на українського виборця з двох фронтів – соціального та гуманітарного», – зазначив кандидат в народні депутати по округу № 159 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Микола Буряк.

        Немов подачку перед виборами, в умовах тотального бюджетного дефіциту та зубожіння областей, «регіонали» виявляють дива небаченої щедрості, підвищуючи в жовтні пенсії не на 6, як планувалося, а аж на 12 гривень.

        «Шкода, що певна частина пенсіонерів на це «купиться», хоча всі знають, що ці гроші попередньо вкрадені у нас з вами. Але й значна частина пенсіонерів, у тому числі на сході та півдні України, вже зрозуміла, що насправді собою становить владна зграя, а тому ні на які подачки не купиться», – переконаний Микола Буряк.

        За його словам, єдиний шанс змінити ситуацію на краще, досягти європейських стандартів життя, врятувати Україну – це перемога на майбутніх парламентських виборах Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка.

        «Ударівці» йдуть до парламенту, щоб не говорити перед телекамерами про здобутки, а реальними справами показувати це», – підкреслив Микола Буряк. 

  26 Вересня 2012 +Коментар | подобається