Останні події

Олег Лисенко: «Доля України в руках виборців»

         Цієї осені перед кожним з українців постане нелегке завдання – обрати шлях по якому рухатися нашій країні найближчі роки. Ні для кого не секрет, що свідомі українці вже давно зробили свій вибір за незалежну, сильну та заможну Україну рівних можливостей з європейськими стандартами життя.

         Маючи підтримку не більше ніж третини громадян, режим Януковича готується здобути конституційну більшість у новій Верховній Раді. А це може мати фатальні наслідки для країни.

         Зрозумілим є те, що отримавши регіоналами «300 голосів +» у парламенті позбавить владу останніх запобіжників від реалізацій уявлень про ідеальний суспільний устрій, який мають нинішні високопосадовці включно з президентом.

Є великі ризики для державності, оскільки режим через свої дії потрапить у ще більшу ізоляцію від цивілізованого світу. Натомість аргументів, чому він не може піти назустріч тій чи іншій ініціативі Кремля в межах його реставраційних проектів, більше не буде.

Крім того, наслідком здобуття нинішнім керівництвом конституційної більшості в парламенті стануть цілком очікувані зміни державного устрою, які зроблять неможливою або мінімально можливою ротацію влади інструментами представницької демократії. Тож суспільству доведеться заплатити за конституційну більшість дуже високу ціну.

На сьогодні серед плеяди опозиційних сил саме «УДАР» на чолі з героєм України Віталієм Кличко спроможний відсторонити Партію регіонів від влади. Це є головною задачею майбутніх нардепів від «УДАРу».

Беззаперечний міжнародний авторитет лідера партії Віталія Кличка сформований виключно його особистими якостями та титанічною працею по самовдосконаленню, а не за рахунок інших. Тому ця людина ніколи не зрадить своїх виборців і завжди буде відстоювати їх інтереси.

Символічно, що вибори 28 жовтня відбудуться у День визволення України від окупантів. 68 років тому український народ очистив свої землі від фашистської навали, а у 2012 році ми визволимо Україну від бандитського режиму.

         Сам нинішній правлячий режим регіоналів своєю «турботою» про простих українців спонукає мільйони громадян до правильного вибору. До вибору, від якого вже починає залежати не просто рівень кишені і рівень свободи, а й саме життя українців.         

  26 Вересня 2012 +Коментар | подобається