Останні події

Кандидати від «УДАРу» знають проблеми людей

 

        Кандидати в народні депутати по 157 і 158 мажоритарних виборчих округах Олег Чайченко та Олександр Сугуняко зустрілися з громадою товариства «Просвіта».

        Кандидати в нардепи поспілкувалися з людьми щодо подальшої розбудови країни, подолання політичної та економічної кризи.

         Одним з найгостріших питань, яким цікавилися «просвітяни» стало питання щодо впорядкування української землі, яку нинішня влада намагається продати як найвигідніше.

         «Земля має бути тільки  у власності громадян України. Це наше найбільше багатство і ми не можемо втратити його. Якщо іноземні інвестори хочуть працювати на Сумщині, створювати нові робочі місця для наших громадян, то тільки на умовах довгострокової оренди – єдиною формою користування українською землею», – зазначив  Олег Чайченко.

         «На чолі «УДАРу» стоїть справжній патріот України – Віталій Кличко, який є лідером всієї нації, адже в спорті він неодноразово захищав честь нашої країни. Настав час вирішального бою за Україну 28 жовтня», – заявив Олександр Сугоняко.

         Члени «Просвіти» підтримали кандидатів від «УДАРу» Віталія Кличка» та висловилися одностайно за зміни на краще в Україні.

 

  25 Вересня 2012 +Коментар | подобається