Останні події

Борги зростають

        На сумських підприємствах продовжують зростати борги з зарплатні. Кожен місяць борги з зарплати сумських підприємств, що знаходяться у стадії банкрутства, збільшуються на 2,5 мільйони гривень.

        Як результат борги із заробітної плати досягли вже 30 мільйонів гривень, повідомлялося 24 вересня під час наради сумського міськвиконкому.

        За словами кандидат в народні депутати по округу № 157 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олега Чайченка, зростання боргів із заробітної плати на підприємствах Сумщини – це не поодинокі випадки, а закономірність недолугого керівництва обласної влади.

        «Щотижня в облдержадміністрації проводяться наради щодо погашення заборгованості на підприємствах-банкрутах, «балакуни» від Партії регіонів заявляють про нових інвесторів, які начебто готові взяти на себе погашення боргів. Насправді ж борги з невиплаченої заробітної плати й досі продовжують зростати немов на дріжджах», – зазначив Олега Чайченко.

        Влада рапортує про зростання заробітної плати в той час, коли на підприємствах Сумщини продовжує зростати заборгованість от і розвалюються нещодавно відомі на весь світ ВАТ «Селмі» та ВАТ «Центроліт».

  25 Вересня 2012 +Коментар | подобається