Останні події

Брудні технології в дії

 

         «Використовуючи адмінресурс, Партія регіонів намагається «протягнути» своїх кандидатів по мажоритарних округах до Верховної ради», – переконаний кандидат в народні депутати по округу № 160 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Рябченко.

        Гречка, обіцянки, мовний закон, адмінресурс, прояви «непохитної твердості», невеликі підвищення зарплати бюджетникам – ось і вся передвиборча кампанія провладної Партії регіонів.

        На переконання Олега Рябченка, особливу надію провладна партія покладає саме на своїх кандидатів в нардепи по 160 мажоритарному округу от і намагається всілякими способами купити довіру виборців. 

        «Цього року вперше за роки незалежності України до Верховної ради йде політична сила, яка має реальні шанси відсторонити Партію регіонів від влади, викорінити корупцію та створити в країні умови для досягнення європейських стандартів життя», – розповів Олег Рябченко.

        За його словами, протягом останніх років чинна влада намагалася перетворити Сумщину на «біло-синій» регіон та наразі Партія регіонів розуміє, що Сумська область стає одним з важливих центрів опозиційного руху.

        «Сьогодні рейтинг «УДАРу» Віталія Кличка» йде вгору. Запорука зростання – зустрічі з людьми й відповіді на гострі питання. Ми не даємо пустих обіцянок, ми говоримо про конкретні показники, яких цілком реально досягти», – зазначив Олег Рябченко.

 

  25 Вересня 2012 +Коментар | подобається