Останні події

Микола Буряк: «Більшість українців живуть бідно»

 

         За словами кандидата в народні депутати по округу № 159 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Миколи Буряка, головна проблема України – це те, що нею продовжують керувати люди, які дбають лише про власні статки, а не про покращення життя пересічних громадян. Як результат, 80% українців живуть за межею бідності і лише 19% – відносяться до середнього класу, переконаний кандидат в нардепи.

         «Спочатку до влади в Україні прийшла комуністична номенклатура, потім вона трансформувалася в олігархат. Остаточно державу приватизували у 2010 році, коли біля керма країною стала Партія регіонів», – заявив Микола Буряк.

         28 жовтня в українського народу є унікальний шанс повернути владу країною собі, забравши це право в прошарку олігархів, переконаний кандидата в народні депутати по округу № 159 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка».

         «На сьогодні лише «УДАР» на чолі з героєм України Віталієм Кличко має реальні шанси відсторонити олігархічну Партію регіонів від влади та повернути законне право управління країною народу», – підкреслив Микола Буряк. 

 

  24 Вересня 2012 +Коментар | подобається