Останні події

«УДАРівці» на «Агро-Сумщині – 2012»

 

        22 вересня у селі Сад Сумського району пройшла  масштабна агропромислова виставка-ярмарок «Агро-Сумщина – 2012».

        Показати свої досягнення в сфері сільського господарства з’їхалися аграрії не тільки з усієї Сумщини, а й інших регіонів України, в тому числі Полтавської, Дніпропетровської, Донецької, Київської, Харківської, Закарпатської областей.

        На виставку «Агро-Сумщина – 2012» завітали активісти сумського «УДАРу» Віталія Кличка» на чолі з керівником обласного виборчого штабу Сергієм Лихманом.

        «Кличківці» спілкувалися з відвідувачами виставки, оглядали стилізовані подвір’я – курені, дивилися святковий концерт, брали участь у спортивних заходах.

        Сергій Лихман наголосив на тому, що подібні виставки дуже важливі для нашого регіону. Адже, люди повинні орієнтуватися у сумських виробниках та продукції. Ні для кого не секрет, що зараз дуже важкі часи для малого та середнього бізнесу. Партія «УДАР» Віталія Кличка» має чіткі кроки, як змінити цю ситуацію на краще.

        «Ми звільнимо економіку від податкових та адміністративних пут та скоротимо час для реєстрації нового бізнесу до 30 хвилин. Ми скоротимо кількість загальнодержавних податків і зборів, залишивши: податок на доходи фізичних осіб, податок на прибуток підприємств, податок на додану вартість, єдиний соціальний внесок, акцизний збір, податки на нерухомість і землю», ­-  сказав Сергій Лихман. 

 

  24 Вересня 2012 +Коментар | подобається