Останні події

Бюджетники Сумщини можуть лишитися зарплат

        На Сумщині все добре та ось тільки на зарплату бюджетникам бракує коштів. Це може призвести до виникнення боргів по зарплаті вже у вересні-жовтні. Про це йшлося під час чергового засідання Сумської обласної ради.

        Як йшлося в тезисах очільника депутатів області Геннадія Михайленка, на гарантовані державою виплати по заробітній платі працівників бюджетних установ і енергоносії не вистачає 213,9 мільйона гривень. Таким чином, вже у вересні-жовтні по окремих містах і районах області виникне проблема своєчасної виплати заробітної плати, що може негативно вплинути на громадську ситуацію.

        «У ході передвиборчої кампанії регіонали Сумщини настільки захопилася практикою зловживань адмінресурсом, що не помітили як вичерпали державні кошти», – прокоментував ситуацію кандидат в народні депутати по округу № 157 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Чайченко.

        За його словами, державні кошти мають працювати в інтересах людей, тим паче, якщо вони зароблені чесною працею, а не використовуватися владою для власного піару.

        «Звітуючи з білбордів та телеекранів про покращення життя вже сьогодні Партія регіонів намагається віднайти кошти аби перед виборами не втратити останні «крихти» довіри людей», – переконаний Олег Чайченко.

        «Нестача коштів у бюджеті – це черговий приклад непрофесійності нинішньої влади, яка продовжує працювати в інтересах олігархів, а не пересічних громадян», – зазначив Олег Чайченко.

 

  24 Вересня 2012 +Коментар | подобається