Останні події

Конотопчани потерпають від безробіття

«Сьогодні офіційні дані про безробіття не відображають справжню ситуацію на Конотопщині. Більшість людей змушені виїжджати до Києва чи шукати хоча б якусь роботу в Конотопі аби прогодувати свої родини», – зазначив кандидат в народні депутати по округу № 160 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Олег Рябченко.

За його словами, через відсутність роботи торгівля м’якими іграшками  для конотопчан – один зі способів вижити. Саме завдяки вигідному залізничному сполученню частина мешканців заробляє на пероні. Колишні вчителі, бухгалтери, лікарі продають протизаконно пасажирам іграшки.

«Товар з лапами та хвостами привозять на продаж із сусідньої Білорусі. Дехто з жителів м’які іграшки шиє удома сам», – розповів кандидат в нардепи.

«Відсутність роботи змушує людей самотужки шукати вихід із скрутного становища в якому вони опинилися через недолуге керівництво нинішньої влади», – переконаний Олег Рябченко.

«Сьогодні наперебій з телеекранів лунає про «псевдодобробут», зростання кількості робочих місць. Насправді ж роботи немає, в Конотопі не працюють колись відомі на всю Україну і арматурний, і маслозавод, і хлібзавод», – розповів Олег Рябченко.

«Людям просто нікуди діватися от і доводиться як сліпим кошенятам шукати шлях як вижити, заробити копійку, щоб прогодувати власні сім’ї», – поділилася думками жителька Конотопу Олена.

«Кожен з торговців має диплом про вищу чи середню спеціальну освіту та кому вони потрібні, коли працювати все одно немає де», – розповіла Галина Іванівна.

«Настав час раз та назавжди відсторонити Партію регіонів від влади. Біля керма країною мають стати патріоти своєї нації, котрим болить доля своїх співвітчизників», – зазначив кандидат в нардепи від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка.

Політична партія «УДАР» Віталія Кличка» виходить з того, що держава існує виключно для своїх громадян. Отже, її інтерес – це сукупний інтерес усіх громадян: комфортні умови проживання, достойний заробіток та надійний соціальний захист, підкреслив Олег Рябченко.

  22 Вересня 2012 +Коментар | подобається