Останні події

С. Лихман: «Сумщина не вірить обіцянкам регіоналів»

 

         «Протягом останніх років чинна влада намагалася перетворити Сумщину на «біло-синій» регіон та наразі Партія регіонів розуміє, що Сумська область стає одним з важливих центрів опозиційного руху», – переконаний керівник виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» в Сумській області Сергій Лихман.

         Гречка, мовний закон, адмінресурс, прояви «непохитної твердості», невеликі підвищення зарплати бюджетникам – і більше робити нічого не треба, такою є передвиборча кампанія провладної Партії регіонів.

         На думку очільника «кличковців», у зв’язку з наближенням виборів, Партія регіонів змушена якось звітувати про вже виконану роботу. На біду владі саме ці дані пересічному громадянинові нескладно перевірити. Партії регіонів варто було б здогадатися, що найпотужнішу контррекламу їй створюють не опозиційні видання і не канал TBi. Найстрашніший спростовувач всієї агітації Партії регіонів – це сам народ, який вже давно є обманутим регіоналами, зазначив Сергій Лихман.

         Наразі Сумщиною поширюється маленька брошурка «Результати, достойні довіри». З першої ж її сторінки вражають цифри: «5 міжнародних аеропортів, 4 стадіони, 70 готелів, а також інші об’єкти інфраструктури побудовані і реконструйовані у містах, що приймали ЄВРО-2012». Загалом будівельна галузь є улюбленою темою Партії регіонів. Насправді ж, як не прикро це констатувати та лише по Сумській області за сім місяців від початку року обсяги будівництва скоротилися на 6,2% проти відповідного періоду 2011-го.

         Але передвиборча брошурка продовжує тішити око і повідомляє, що «3000 доріг побудовано і відремонтовано за 2010–2012 роки». Однак у ній не згадано, коли останній раз в селах та невеличких містах Сумської області  хоча б ямковий ремонт був проведений. Та щоби дізнатися, яка частка доріг Сумщини нині потребує ремонту, достатньо просто сісти за кермо.

         «Руїну подолано – шлях відкрито». Саме в цьому переконує сумчан, мабуть, найпопулярніший білборд Партії регіонів. «Владі вдалося стабілізувати ситуацію, вдалося вивести Сумщину на розвиток і це у непростих умовах, коли у світі продовжується фінансово-економічна криза», – «проповідує» губернатор області з телеекранів. Демонструючи показники ВВП, влада, справді, створює ілюзію зростання економіки. Проте за такими сміливими звітами пробивається геть інша правда – щороку імпорт до Сумщини перевищує експорт. Насамперед це стосується зовнішньої торгівлі. Як називається регіон, який купує товарів дедалі більше й більше, ніж продає? Правильно, такий, що «вийшов на розвиток».

 

  22 Вересня 2012 +Коментар | подобається