Останні події

В Охтирці відкрито новий спортмайданчик від Кличків

 

         «Брати Кличко як ніхто інший переймається проблемами, які існують у спорті. Українські спортсмени реальними справами підтримують масовий спорт в Україні та зокрема, на Сумщині», – зазначив кандидат в народні депутати по округу № 162 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Андрій Шушман.

         На його переконання, сьогодні влада лише на словах демонструє свою опіку спортом, тому завдання Політичної партії «УДАР» на чолі з її лідером Віталієм Кличком – організувати змістовне дозвілля дітей, поліпшити спортивно-масову роботу на Сумщині, адже від цього залежить всебічний розвиток молодшого покоління, а відтак – і далекоглядна перспектива.

         Завдяки наполегливій праці братів Кличко в усіх регіонах України вже діє мережа з майже сотні дитячих спортивних майданчиків. А цього літа було встановлено ще дванадцять, один з яких з  новенькою гіркою, кільцями, перекладинами та іншим спортивним знаряддям з’явився в Охтирці.

         «Відкриття спортивного майданчику в Охтирці – це наглядний приклад, як Віталій та Володимир Кличко переймаються масовим спортом в Україні», – переконаний Андрій Шушман.

         «Нарешті у нас в місті з’явився сучасний спортмайданчик, завдяки якому наші діти зможуть розвиватися фізично», – розповіла Олена Мартиненко, яка прийшла на відкриття з маленькою донечкою.

         «Брати Кличко – для мене є прикладом для наслідування, коли виросту хочу як Віталій та Володимир захищати честь України, бути справжнім патріотом своєї нації», – розповів 10-річний Олег, який з батьками завітав на відкриття спортмайданчику. 

 

  21 Вересня 2012 +Коментар | подобається