Останні події

Андрій Шушман: «Ми завдамо удар по безправ’ю місцевих громад»

         Питання наповнення місцевого самоврядування в Україні реальним змістом уже давно перезріло. Наразі те, що роблять у цій царині, швидше нагадує імітацію бурхливої діяльності радянського зразка, розповів кандидат в народні депутати по округу № 162 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» Андрій Шушман.

         І це при тому, що під час публічних нарад впродовж останніх років керівництво країни постійно декларує «епохальні» завдання: децентралізацію державного управління, право громад усі податки і збори, які збирають на місцевому рівні, використовувати на потреби цих громад.

         Насправді ж Сумщина, як і практично всі інші області України, отримують крихти від великого пирога фінансових зборів та податків, які осідають в Києві.

         Сьогодні переважна більшість сумських підприємств, зокрема й агрохолдингів, сплачують податки за місцем реєстрації їхніх офісів, зазвичай у Києві, інших великих містах або ж в офшорах, в регіонах же лишаються мізерні кошти, розповів Андрій Шушман.

         За його словами, одне з головних завдань Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» надати реальну владу місцевим громадам.

         На думку кандидата в нардепи від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка», 100% податку на доходи фізичних осіб, податку на землю та податку на нерухомість має залишатися у громадах.

         «Ми будемо реально стимулювати створення робочих місць в регіоні, зокрема встановимо нульову ставку податку на прибуток: для новостворених підприємств – на 3 роки, для створених в депресивних районах і на селі – на 5 років», – зазначив Андрій Шушман.

         Забезпечивши коштами місцеві громади ми закладемо надійний фундамент європейських стандартів життя в Україні та зокрема, на Сумщині, переконаний Андрій Шушман. 

  20 Вересня 2012 +Коментар | подобається