Останні події

ПІД ТИСКОМ ВЛАДИ ЗМІ СУМЩИНИ ВИКРИВЛЯЮТЬ ІНФОРМАЦІЮ ПРО «УДАР»

         Після прес-конференції екс-керівника Сумської обласної організації Політичної партії «УДАР» Ігоря Тесленка на одному з інтернет-сайтів з’явилася неправдива інформація щодо Віталія Кличка

         Колишній керівник Сумської обласної організації Політичної партії «УДАР» Ігор Тесленко вирішив скласти з себе повноваження очільника партії з приводу чого й скликав прес-конференцію. Присутні на мас-медійному заході журналісти від провладних інтернет-ресурсів вирішили інтерпретувати тему прес-конференції та обговорюване на ній по своєму.

         Так, на Єдиному регіональному новинному порталі Сумської області «Суми-інфо» з’явився матеріал щодо некомпетентності лідера «УДАРу» Віталія Кличка, нечесності та непрофесіоналізму членів партії. Посилання на статтю: http://sumyinfo.com/10695_vitaliy_klichko_kinul_sumchan.html

         В свою чергу керівництво обласного виборчого штабу Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка» звернулося до редактора сайту «Суми-інфо» з проханням розмістити думку керівника штабу Сергія Лихмана щодо неправдивості викладеного на що отримала відмову. Редакція «Суми-інфо» мотивувала відмову розмістити відповідь Сергія Лихмана тим, що вони і так вже написали про «УДАР» Віталія Кличка», а що там хто ще думає – їх не хвилює.

         На думку Сергія Лихмана, своїм тиском на пресу нинішня влада, яка є представником Партії регіонів, яскраво демонструє свій страх перед патріотичними, освіченими, професійними і моральними людьми, які йдуть у народні депутати, щоб завдати нищівного удару по безправ’ю.

  20 Вересня 2012 +Коментар | подобається