Останні події

Сергій Лихман: «Віталій Кличко – ідеальний приклад для наслідування українців»

         В історії людства лише одному чемпіонові світу зі спільноти боксерів та кікбоксерів удавалося перемогти ще й на виборах мера міста. Такої честі удостоївся Алексіс Аргуельо, якому мешканці Манагуа в 2008-му довірили керувати столицею Нікарагуа. Майже в цей час міг очолити Київраду  Віталій Кличко, проте завдяки «брудним технологіям» його обійшов одіозний Льоня–Космос.

         Певно, якби сьогодні відбулися вибори, то кияни беззаперечно підтримали б Віталія Кличка та сьогодні знаменитий боксер йде в політику заради всієї України.

         Віталій Кличко завершив кар’єру спортсмена та не повісив рукавички на цвях, адже, як він сам заявив, він в очікуванні вирішального бою за Україну 28 жовтня.

         На переконання лідера Політично партії «УДАР» Віталія Кличка, в кожному регіоні України, зокрема й на Сумщині має бути розбито стіну між владою й народом, знищено корупцію та хабарництво, свавілля, злидні й безробіття.

Віталій Кличко, як справжній лідер та патріот нації зібрав біля себе відповідальних людей, які йдуть до парламенту не заради власних інтересів, а заради України. Головна мета кандидатів в депутати від «УДАРу» – відсторонення Партії регіонів від влади і захист української незалежності.

Регіонали відчувають, що стрімко втрачають довіру виборців от і намагаються щосили виставляти показуху під назвою «Відкрита влада». Кличко ж є реальним героєм України, який демонструє свою відкритість перед людьми, якому не байдужа доля українців.

  19 Вересня 2012 +Коментар | подобається