Останні події

Олег Рябченко: «Виборців потрібно знати в обличчя»

Реальні проблеми, що турбують людей, можна узнати лише поспілкувавшись з ними, розібравшись в їхніх побажаннях та претензіях. Олег Рябченко, кандидат у народні депутати по 160 мажоритарному округу, поставив собі надзадачу – зустрітися з якомога більшою кількістю виборців, щоб уявляти собі справжній стан речей у Конотопському та Шосткинському районах.

Олег Рябченко розповідає про останню зустріч з виборцями: «Сьогодні була зустріч з селянами. За дві години перед нами селяни приймали комуністів. Вони так були «раді» зустрічі з ними, що ледь стримували себе, щоб не «переломати кістки». Бійки не сталося. Агітатори від комуністів поїхали далі шукати прихильників, чи долі - хто зна.

 Коли ми розгорнули червоні прапори «УДАРу»,  то ледь не сталося лиха. Та роздивившись символіку та розпитавши, хто ми та звідки, люди відразу почали ставити запитання. Пройшло півгодини і вже як старі друзі ми розмірковували над проблемами та вирішували, як жити далі. Одне з найболючіших питань – підкуп виборців. Один самовисуванець роздавав на окрузі лічильникі води. Інший іграшкові молотки. Сумно - саме таким чином, вже з самого початку зароджується корупція. Здолаємо? Бажання та сили є! Добре, що люди починають розуміти, що їх банально підкуповують».

  19 Вересня 2012 +Коментар | подобається