Останні події

О. Сугоняко: «Нинішній владі вигідна корупція»

 

         Як розповів кандидат в народні депутати по мажоритарному округу №158 від Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка», другий рік поспіль влада рапортує про боротьбу корупції в Україні, але з року в рік ми бачимо, що обіцянки аніскільки не виконуються, і рівень корупції зростає.

         Олександр Сугоняко пояснив, що сьогодні відбувається колосальний перерозподіл власності, і олігархи, для того, щоб зберегти капітал, використовують всі можливі корупційні схеми.

Влада ніколи не почне боротьбу з корупцією, оскільки саме завдяки корупції тримається вся її система накопичення коштів, наголосив Олександр Сугоняко.

Також він нагадав, що за ініціативи лідера Політичної партії «УДАР» Віталія Кличка на Сумщині стартувала Всеукраїнська акція «Люстрація влади», яка має на меті виявити конкретні прояви корупції, як з боку держслужбовців, так і прокурорів, суддів, керівників бюджетних відомств.

Після 28 жовтня партія «УДАР» Віталія Кличка» змусить провладних корупціонерів піти із керівних державних посад, поступившись своїм місцем професіоналам та справжнім патріотам, переконаний Олександр Сугоняко.

 

  18 Вересня 2012 +Коментар | подобається