Останні події
09 січня 2015 року були скликані та проведени Збори Конотопської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка". 

Вітаємо сумчан з Новим роком та Різдвом Христовим.   Бажаємо всім миру та злагоди, здійснення найсміливіших мрій, любові та надії.
30 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Олександр Сугоняко: «В цілому я за Бюджет! Державний бюджет на 2015 рік загалом це свідомий крок, але його можна було б виваженіше ухвалити двома днями пізніше. Швидкість потрібна була, але при цьому не можна втрачати якість. Ухвалення Держбюджету – це певна юридична процедура, порушення якої несе ризик невідомих наслідків».
29 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Напередодні святкування Новорічних свят Сумський обласний благодійний фонд «Веснянка» запросив до себе у гості своїх друзів – вихованців Сумського обласного реабілітаційного центру для дітей-інвалідів.
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

22 грудня під стінами Сумської обласної прокуратури представники партії «УДАР Віталія Кличка» разом з іншими ініціаторами  пікету вимагали відставки новопризначеного заступника головного прокурора області Сергія Маслюка. Організатор мітингу народний депутат Олег Медуниця заявив, що призначення заступником голови обласного прокурора Сергія Маслюка - це неповага до сумчан, які активно боролися з режимом Януковича.
23 Грудня 2014 +Коментар | подобається

22 грудня народний депутат України, голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Сугоняко взяв участь у круглому столі щодо намірів Уряду стосовно посилення економії бюджетних коштів та того, як це вплине на життєдіяльність українців.
22 Грудня 2014 +Коментар | подобається

08 грудня народний депутат України Олександр Сугоняко зустрівся зі студентами та викладацьким складом Сумського державного університету.

Головою Сумської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" став народний депутат України, член депутатської групи "УДАР" Олександр Сугоняко. Відповідне рішення було ухвалене 6 грудня під час звітно-виборчої конференції Сумської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка". 

Народний депутат Олександр Сугоняко та заступник голови центрального виконавчого комітету «УДАРу» Олексій Рябикін взяли участь в урочистому відкритті меморіалу пам'яті воїнам загиблим за волю та незалежність України.

4 грудня відбулася конференція Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

29 листопада у Києві відбувся ІІ форум депутатів всіх рівнів від політичної партії «УДАР Віталія Кличка». У форумі взяли участь близько 700 депутатів від УДАРу місцевих рад всіх рівнів, народні депутати та лідер партії УДАР, мер Києва Віталій Кличко.

27 жовтня відбулося перше пленарне засідання Верховної Ради VIII скликання.
27 Листопада 2014 +Коментар | подобається

19 листопада  в  Головному управлінні юстиції у Сумській області  відбулося  два  публічних заходи.  Із представниками засобів масової інформації області  зустрівся Олександр Леонідович Сугоняко. Спілкувався він із журналістами і як керівник  управління юстиції, якому вдалося зробити дуже важливу справу – долучити до роботи  громадськість,  і як вже обраний народний депутат (заява про звільнення з посади у зв’язку з обранням його народним депутатом України підписана Міністром юстиції України  17 листопада 2014 року).
22 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Сумські УДАРівці почали роботу над створенням музею пам’яті Революції гідності. Про це заявили лідери Сумського УДАРу Олександр Сугоняко та Дмитро Лантушенко під час прес-конференції 19 листопада.
19 Листопада 2014 +Коментар | подобається