Останні події
Про це народний депутат України, представник групи УДАР зазначив у ході зустрічі з головами сільських рад та особистого прийому з громадянами Краснопільщини.
25 Лютого 2015 +Коментар | подобається

На цьому наголосив народний депутат України, представник групи УДАР під час розширеної наради з питань цивільного захисту.
23 Лютого 2015 +Коментар | подобається

20 лютого у Будинку Рад Сумської ОДА відбулося відкриття експозиції, присвяченої пам’яті Революції гідності.
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Про це нардеп зазначив під час засідання круглого столу «Регіональні ініціативи з підтримки, розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області».
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

На базі Сумського центру професійно-технічної освіти відбулися практичні заняття щодо дій в разі запровадження режиму надзвичайної ситуації, укриття в захисних спорудах і дій під час артилерійно-ракетного обстрілу.
19 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Сьогодні, 17 лютого, на засіданні виконкому Сумської міськради вкотре розглядалося питання підвищення вартості проїзду в маршрутках до трьох гривень. 
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України, представник групи УДАР, Олександр Сугоняко зазначив 17 лютого під час засідання круглого столу на тему: «Створення об’єднаного руху незалежних профспілкових організацій».
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

1-го лютого відбулася звітно-виборна конференція Краснопільської районної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». 

02 лютого народний депутат України, голова Сумської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Сугоняко зустрівся з керівним складом Білопільського району.

26 січня сумчани пікетували УМВС у Сумській області та обласну прокуратуру з вимогою розслідувати злочини річної давності.

19 січня народні депутати Олександр Сугоняко та Олег Медуниця взяли участь у засіданні ГО «Майдан».

18 січня сумчани разом з усією Україною вийшли на Марш миру, аби висловити протест проти тероризму.

16 січня 2015 року народний депутат України Олександр Сугоняко спільно з колегами Миколою Лавриком та Олегом Медуницею зареєстрували законопроект №1779 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав громадян під час проведення мирних зібрань)».

Головою Шосткинської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" залишився Олег Романовський. Відповідне рішення було ухвалене 10 січня під час звітно-виборчіх зборів Шосткинської міської організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка".