Останні події
За підтримки молодіжки Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та деканату історичного факультету Сумського державного педагогічного університету ім. Макаренка на базі відпочинку «Робінзон» вперше пройшов фестиваль «Істфак-фест». 
30 Травня 2015 +Коментар | подобається

Члени ініціативної групи одноголосно підтримали рішення направити проект «Дорогі депутати» на розгляд та затвердження депутатським корпусом на найближчій сесії Сумської міської ради.
20 Травня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко зробив депутатський запит до Президента України Петра Порошенка щодо необґрунтованих тарифів на природній газ, що використовується для потреб населення.
19 Травня 2015 +Коментар | подобається

Сумські «ударівці» пікетували управління УМВС в Сумській області з вимогою пришвидшити хід розслідування справи зникнення голови Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Лихмана.
18 Травня 2015 +Коментар | подобається

В День пам’яті жертв політичних репресій народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко взяв участь у відкритті меморіального знаку на честь вшанування жертв комуністичних репресій.
17 Травня 2015 +Коментар | подобається

За ініціативи начальника управління молоді та спорту Сумської ОДА, голови Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитра Лантушенка на Сумщині вперше відбувся Всеукраїнський відкритий турнір з фрі-файту.
11 Травня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР, голова Сумської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Сугоняко привітав сумчан з Днем Перемоги.

Про це у ході прес-конференції щодо можливого прийняття на сесії Сумської міськради 6 травня проекту рішення щодо виділення додаткових коштів на закупівлю тролейбусів зазначив голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко.

В черговий раз за ініціативи Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відбулася висадка молодих саджанців дерев. Цього разу «ударівці» завітали до Сумських дитсадків «Метелик» №6 та «Перлинка» № 15.

Про це під час візиту на Краснопільщину зазначив народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко, де поспілкувався з людьми, оглянув потужності агрофірми «Псел» та познайомився ближче з директором підприємства Миколою Калініченком.

Під тиском громади та «ударівців» підприємець вирішив не розпочинати скандальне будівництво продуктового магазину у дворі будинків по вулиці Металургів, 32.
29 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

На цьому наголосив народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко у ході пленарного засідання 46-ї сесії Білопільської районної ради.
29 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

На цьому наголосив голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко, спілкуючись з жителями будинків по вулиці Металургів, у дворі яких один із підприємців хоче побудувати магазин.
28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

«УДАР» запускає масштабний проект «Дорогі депутати». Таке рішення було підтримане на установчих зборах більшістю голосів ініціативної групи.
28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається