Останні події
Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко під час брифінгу у Верховній Раді презентував законопроект №2044а щодо розвитку виробництва та ринку альтернативних палив, дерегуляції виробництва біоетанолу та гармонізації законодавства відповідно до норм ЄС.

Активісти Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» вирішили власноруч пересвідчитися в жахливому стані дитячих ігрових майданчиків, фото яких надіслали небайдужі сумчани, та нагадати міському голові, що варто дбати про своє місто, а тим більше про його найменших жителів.

Про це йшлося під час оприлюднення результатів дослідження громадянської мережі ОПОРА та відвертого спілкування з народним депутатом України, представником групи УДАР Олександром Сугоняко.

Тема необґрунтовано зависоких тарифів знову стала ключовою. Цього разу на громадських слуханнях, куди й було офіційно запрошено народних депутатів України від Сумщини, які мають безпосереднє відношення до голосування в парламенті.

Про це народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко зазначив під час засідання ГО «Майдан», головним питанням якого став вибух у приміщенні ВО «Батьківщина», який правоохоронці вже кваліфікували як терористичний акт.

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко привітав жителів регіону з Днем Конституції України.
28 Червня 2015 +Коментар | подобається

Олександр Сугоняко після піврічного перебування на посаді народного депутата України прозвітував перед виборцями свого 158 округу. Так, сьогодні «ударівець» відвідав Білопілля, де провів низку зустрічей з людьми.
26 Червня 2015 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України, представник групи УДАР зазначив під час виступу у ході засідання Сумської обласної ради.
25 Червня 2015 +Коментар | подобається

На цьому наголосив народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко під час спілкування з головами сільрад Краснопільського району.
24 Червня 2015 +Коментар | подобається

Молодіжка Сумського УДАРу за допомогою спеціального фотопроекту показала міській владі, у якому стані знаходяться дороги в місті Суми.
24 Червня 2015 +Коментар | подобається

Активісти Сумської обласної молодіжної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» зібрали близько 300 кг макулатури, кошти від якої підуть на допомогу бійцям АТО.
23 Червня 2015 +Коментар | подобається

За ініціативи Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» відповідний проект рішення було опубліковано на Муніципальному порталі Сумської міської ради.

За ініціативи народного депутата України, представника групи УДАР Олександра Сугоняко відбулося перше засідання «Форуму правових реформ».

На цьому наголосив член Сумського міськвиконкому, голова Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Лантушенко після позачергового засідання міськвиконкому.