Останні події
Дмитро Лантушенко - кандидат на посаду Сумського міського голови від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
18 Жовтня 2015 +Коментар | подобається

Територіальна організація «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» в Сумах висунула Дмитра ЛАНТУШЕНКА кандидатом на посаду міського голови обласного центру та оголосила імена кандидатів у депутати Сумської міської ради.
18 Жовтня 2015 +Коментар | подобається

Ми створюємо об'єднану політичну силу, яка усвідомлює свою відповідальність за ефективні реформи, за реальні зміни і перспективи нашої держави. Про це заявив лідер "УДАРу", мер Києва Віталій Кличко, виступаючи на з’їзді партій "УДАР" та "Солідарність".
18 Жовтня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР один з парламентрів, які не проголосували за зміни до Конституції.
1 Вересня 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, представник групи УДАР взяв участь в обласній конференції працівників освіти та привітав освітян Сумщини з початком нового навчального року.
26 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Про це народний депутат України, представник групи УДАР зазначив у ході зустрічі з громадою села Токарі Сумського району. Люди звернулися до парламентаря аби той посприяв у вирішенні конфлікту з орендарем місцевого ставка.
21 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Із 43 депутатів, присутніх на сесії міськради, лише 25 висловилися за проект УДАРу «Дорогі депутати». Примітно, що саме голосів фракції ВО «Батьківщина» не вистачило, аби проект рішення набрав силу.
13 Серпня 2015 +Коментар | подобається

Дмитро Лантушенко з командою однодумців презентували свій проект та поспілкувалися з жителями одного з дворів Курського мікрорайону Сум.

Народний депутат України, представник групи УДАР поздоровив мешканців Ворожби Білопільського району з 350-річчям від дня заснування міста. Також передав вітання та подарунки від голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана та міського голови Києва, очільника «УДАРу» Віталія Кличка.

Про це народний депутат України, представник групи УДАР зазначив під час особистого прийому громадян в Сумах.

За ініціативи члена Сумського міськвиконкому, голови Сумської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитра Лантушенка в Сумах стартував проект «ЖКГ-контроль міста Суми».

Після візиту в березні «нардепів-ударівців» Олександра Сугоняко та Сергія Капліна тривале будівництво обласного центру екстреної медичної допомоги нарешті зрушило з мертвого місця. 

За даними інтернет-порталу VoxUkraine у народного депутата України, представника групи УДАР Олександра Сугоняко найбільша відвідуваність засідань Верховної Ради з поміж інших депутатів від Сумщини.

Народний депутат України, представник групи УДАР Олександр Сугоняко під час брифінгу у Верховній Раді презентував законопроект №2044а щодо розвитку виробництва та ринку альтернативних палив, дерегуляції виробництва біоетанолу та гармонізації законодавства відповідно до норм ЄС.